A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői Felkészítő tanár
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér Díszterítési kategória Budapest
Szeptember
Aranyérem
Kiemelt Arany
Tóth Tímea
Gergó Bálint
Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny Pincér kategória (csapat)
Master Service Cup
Ausztria
Klagenfurt
Március
Bronzérem Ernyes Péter
(különdíj a legjobb dekantálás)
Papp Zsolt
Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Szakács kategória (csapat)
Master Service Cup
Ausztria
Klagenfurt
Március
Ezüstérem Kovács Tibor
Léman Szabolcs
Nagy Péter
László Károlyné
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Cukrász kategória (csapat)
Master Service Cup
Ausztria
Klagenfurt
Március
Bronzérem Kádár Veronika
Tüske Tünde
Kóti László
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Március
Aranyérem,
Kiemelt Arany
Magyar Bajnoki Cím 2008.
Hadnagy János
Enyes Péter
 
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló egyéni) Budapest
Március
Aranyérem Tóth Tímea
Gergó Bálint
Hadnagy János
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló csapat) Budapest
Március
Aranyérem Stréber Renáta
Sörös Ramóna
Csapatvezető:
Maurer István
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória (tanuló csapat) Budapest
Március
Ezüstérem Forstner Péter
Mészáros Milán
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Cukrász kategória (tanuló cukrász) Budapest
Március
Diploma Fejes Gábor
Somodi András
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Tanuló Csapat kategória Budapest
Március
Bronzérem Pincér
Szakács
Cukrász
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Budapest
Április
I. hely (vizsgamentesség)
II. hely (vizsgamentesség)
VIII. hely (vizsgamentesség)
Tóth Tímea
( 2 különdíj )
Siklósi Zoltán
( 1 különdíj )
Gergó Bálint
( 1 különdíj )
Hadnagy János
Dr. Horváth Imréné
Maász Rita
Vasas Mónika
Horváth Brigitta
László Károlyné
Kóti László
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Budapest
Április
VI. hely (vizsgamentesség) Nagy Ágnes
( 1 különdíj )
Maász Rita
Mayer Gyula
Éltes Kondné
Csonka Endre
Vajda Bernadett
Szakma Kiváló Tanulója
Országos Döntő Ruházati kereskedő kategória
Győr
Március
VII. hely (vizsgamentesség) Lehoczky Szilveszter Tóth Zoltánné
Vasas Mónika
Szakma Kiváló Tanulója
Országos Döntő Szakács kategória
Budapest
Április
I. hely (vizsgamentesség)
II. hely (vizsgamentesség)
IV.hely (vizsgamentesség)
Forstner Péter
Mészáros Milán
Kiss Dániel
Dr. Horváth Imréné
Molnár Izabella
Mayer Gyula
Szabó Csaba
Maurer István
Szakma Kiváló Tanulója
Országos Döntő Cukrász kategória
Budapest
Április
III. hely (vizsgamentesség) Boda Anita Dallos Istvánné
Meszlényi Rózsa
Molnár Izabella
Szőke Lajos
Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Budapest
Május
Schnitta Sámuel Díj Hadnagy János  
Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Veszprém
Június
"Az év Tanulója" Díj Tóth Tímea  

A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői Felkészítő tanár
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér kategória Budapest
Október
Aranyérem Ernyes Péter
Székely Éva
Hadnagy János
Nemzetközi Junior Bajnokság "Hotel és étterem" Erfurt
Németország
Október
Ezüstérem
Diploma
Diploma
Mikóczi Zoltán
Kovács Gábor
Gömöri Dávid
 
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Pincér kategória (csapat)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Ernyes Péter
Székely Éva
Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Pincér kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Aranyérem Ernyes Péter Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Mixer kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Zselyi Péter György Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Szakács kategória (csapat)
Somorja
Szlovákia
Október
Aranyérem Straub Beatrix
Nagy László
Maurer István
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Pincér kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Nagy László Maurer István
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Cukrász kategória (csapat)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Németh Nikoletta
Pecze Károly
Marosfiné Laczó Márta
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Cukrász kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Aranyérem Pecze Károly Marosfiné Laczó Márta
Országos "Aranydugóhúzó" Borfeszolgáló Verseny Herend
November
III. hely Kovács Gábor Mikóczi Zoltán
Culinary Expo - Magyar Kupa 2007. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Április
Aranyérem
Magyar Ezüst Bajnoki Cím
Hadnagy János
Enyes Péter
 
Culinary Expo - Magyar Kupa 2007. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Április
Aranyérem Mikóczi Zoltán
Rikk János
 
Culinary Expo - Magyar Kupa 2007. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória (felnőtt) Budapest
Április
Ezüstérem Rikk János  
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Pincér kategória Balatonfüred
Május
Aranyérem Stéber Renáta
Horváth Tamás Dániel
Mikóczi Zoltán
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Szakács kategória Balatonfüred
Május
Ezüstérem Forstner Péter
Mészáros Milán
Maurer István
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Cukrász kategória Balatonfüred
Május
Ezüstérem Kádár Veronika
Tüske Tünde
Marosfiné Laczó Márta
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Miskolc
Április
I. hely (vizsgamentesség)
III. hely (vizsgamentesség)
VI. hely (vizsgamentesség)
VII. hely (vizsgamentesség)
XV. hely (írásbeli és gyakorlati vizsgamentesség)
Ernyes Péter
( 2 különdíj )
Nagy Éva
Székely Éva
( 1 különdíj )
Strupka János
( 1 különdíj )
Vella Edina
Hadnagy János
Dr. Horváth Imréné
Maász Rita
Vasas Mónika
Kulcsár Teodóra
Horváth Brigitta
Marosfiné Laczó Márta
Maurer István
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Miskolc
Április
IV. hely (vizsgamentesség)
XII. hely (írásbeli vizsgamentesség)
Dombi Dóra
( 1 különdíj )
Balás Rita
Maász Rita
Mayer Gyula
Hevesiné Németh Mariann
Éltes Kondné
Siposné Földesi Bernadett
Vajda Bernadett
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Külkereskedelmi üzletkötő Budaörs
Április
II.hely (vizsgamentesség)
IV. hely
Borbély Petra
Navratyil Zsanett
Dr. Rusz Lászlóné
Simon Irén
Rusz Réka
Mandulás Sütemények Versenye Paloznak
Május
I. hely
II. hely
Kádár Veronika
Tüske Tünde
Marosfiné Laczó Márta

A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői Felkészítő tanár
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér kategória Budapest
Október
II. hely Kovács Bálint Hadnagy János
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Szakács kategória Budapest
Október
II. hely Gémes András Maurer István
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Cukrász kategória Budapest
Október
IV. hely Pataki Szilvia Marosfiné Laczó Márta
Országos "Aranydugóhúzó" Borfeszolgáló Verseny Herend
November
IV. hely
VI. hely
Auer Roland
Ernyes Péter
Hadnagy János
Krúdy Gyula Gasztronómiai Verseny Pincér kategória Siófok
November
IV. hely Sausitz Bea
Stark András
Mikóczi Zoltán
Krúdy Gyula Gasztronómiai Verseny Szakács kategória Siófok
November
Ezüstérem Gémes András
Szenger Ádám
Rikk János
Krúdy Gyula Gasztronómiai Verseny Cukrász kategória Siófok
November
IV. hely Katona Ágnes
Pataki Szilvia
Marosfiné Laczó Márta
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló) Budapest
Március
Aranyérem Kucserka Nikolett
Enyes Péter
Hadnagy János
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Március
Aranyérem
Magyar Bajnoki Cím
Hadnagy János
Mikóczi Zoltán
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória (tanuló) Budapest
Március
Diploma Uri Zoltán
Vati Gábor
Lukács Ferenc
Maurer István
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Cukrász kategória (tanuló) Budapest
Március
III. hely Németh Nikolett
Pecze Károly
Marosfiné Laczó Márta
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Pincér kategória Eger
Március
II. hely (vizsgamentesség)
VII. hely (vizsgamentesség)
IX. hely (vizsgamentesség)
XII. hely (vizsgamentesség)
XIV. hely (vizsgamentesség)
XV. hely (vizsgamentesség)
Koren Gergely
Góczán Dávid
Polák Gábor
Felpéczi Tamás
Stark András
Sausitz Bea
Mikóczi Zoltán
Dr. Horváth Imréné
Aggné Maász Rita
Csillag Zsolt
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Cukrász kategória Eger
Március
IV. hely (vizsgamentesség)
XIV. hely (elméleti vizsgamentesség)
Pecze Károly
Kopnyik Adrien
Marosfiné Laczó Márta
Dr. Horváth Imréné
Vasas Mónika
Hadnagy János
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Szakács kategória Eger
Március
VIII. hely (elméleti vizsgamentesség)
XI. hely (elméleti vizsgamentesség)
Uri Zoltán
Szenger Ádám
Rikk János
Dr. Horváth Imréné
Vasas Mónika
Hadnagy János
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Ruházati kereskedő kategória Eger
Március
VI. hely (vizsgamentesség) Nagy Eszter Tóth Zoltánné
Németh Ferencné
Zöldségfaragó Verseny Veszprém
Március
Ezüstérem Pálfi Ágnes
Gémes András
Maurer István
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Pincér kategória Balatonfüred Április Aranyérem Góczán Dávid
Koren Gergely
Mikóczi Zoltán
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Szakács kategória Balatonfüred
Április
Aranyérem
Aranyérem
Uri Zoltán
Vati Gábor
Gémes András
Szenger Ádám
Maurer István
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Cukrász kategória Balatonfüred
Április
Ezüstérem Németh Nikolett
Pecze Károly
Marosfiné Laczó Márta
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Gyöngyös
Április
IV. hely (vizsgamentesség)
V. hely (vizsgamentesség)
VI. hely (vizsgamentesség)
VIII. hely (elméleti vizsgamentesség)
XI. hely (vizsgamentesség)
XIV. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
Kulcsár Mónika
Terebesi Viktória
Bogda Georgina
Nyári Richárd
Kanyár Gábor
Kovács Réka
Hadnagy János
Dr. Horváth Imréné
Csizmazia Mária
Marosfiné Laczó Márta
Maurer István
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Gyöngyös
Április
III. hely (vizsgamentesség)
IV. hely (vizsgamentesség)
Iskoladíj (Vándorserleg)
Lohonyai Csilla
Hackl Barbara
Aggné Maász Rita
Mayer Gyula
Éltes Kondné
Siposné Földesi Bernadett
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Külkereskedelmi üzletkötő Április I.hely (nyelvi, gyakorlati vizsgamentesség)
V. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
VI. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
VII. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
Pusztafi Éva
Horváth Margit
Rávai Rita
Bauernhuber István Zoltán
Dr. Rusz Lászlóné
Simon Irén
Németh Katalin
Rusz Réka

A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér kategória Budapest Október II. hely Kovács Bálint
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Pincér kategória Kiskunhalas Március I. hely (vizsgamentesség)
II. hely (vizsgamentesség)
III. hely (vizsgamentesség)
V. hely (vizsgamentesség)
IX. hely (vizsgamentesség)
Bábi Szabolcs
Kovács Gábor
Gömöri Dávid
Kovács Bálint
Végh Attila
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Cukrász kategória Kiskunhalas Március III. hely (vizsgamentesség) XIII. hely (vizsgamentesség) Katona Ágnes Varga Nikoletta
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Kultúrcikk -kereskedő kategória Kiskunhalas Március V. hely (vizsgamentesség) Kovács Nikoletta
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Vendéglátóipari eladó kategória Kiskunhalas Március V. hely (vizsgamentesség) Németh Bernadett
Gasztrorandevú 2005. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló) Budapest Március Aranyérem Berkesi Balázs Nagy Sándor
Gasztrorandevú 2005. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Március
Aranyérem Magyar
Bajnoki cím
Hadnagy János
Mikóczi Zoltán
Kaliforniai Mazsola Verseny Cukrász kategória Budapest
Április
Különdíj Vallai Melinda
Torma Renáta
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Veszprém Április I. hely (vizsgamentesség)
IV. hely (vizsgamentesség)
VII. hely (vizsgamentesség)
VIII. hely (vizsgamentesség)
XIII. hely (vizsgamentesség)
Wéber Zoltán
Heblinger Nikolett
Kispál Virág
Nagy Alexandra
Busa Balázs
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Veszprém Április IX. hely (vizsgamentesség) Martinjuk Ágnes
Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Budapest
Április
Gasztronómiai Érdemrend Hadnagy János
Mikóczi Zoltán
Szabadtűzi Főzőverseny Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória Bogács
Május
I. hely
II. hely
Összesített III. hely
Pulai Anna
Uri Zoltán
Vati Gábor
Vermes András
Szabadtűzi Főzőverseny Debreceni Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória Debrecen Június I. hely
III. hely
Pulai Anna
Uri Zoltán
Vati Gábor
Vermes András

Elérhetőségeink

Veszprémi SzC "SÉF" Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/561-480,
+36 88/561-481
+36 88/569-880
Fax: 88/325-834
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/561-480, +36-88/561-481
Faxon: +36-88/325-834
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

SÉF Szakképző Iskola Veszprém, minden jog fenntartva 2016 ©. Készítette a Skindrome studio a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásával.