2005/2006

A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői Felkészítő tanár
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér kategória Budapest
Október
II. hely Kovács Bálint Hadnagy János
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Szakács kategória Budapest
Október
II. hely Gémes András Maurer István
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Cukrász kategória Budapest
Október
IV. hely Pataki Szilvia Marosfiné Laczó Márta
Országos "Aranydugóhúzó" Borfeszolgáló Verseny Herend
November
IV. hely
VI. hely
Auer Roland
Ernyes Péter
Hadnagy János
Krúdy Gyula Gasztronómiai Verseny Pincér kategória Siófok
November
IV. hely Sausitz Bea
Stark András
Mikóczi Zoltán
Krúdy Gyula Gasztronómiai Verseny Szakács kategória Siófok
November
Ezüstérem Gémes András
Szenger Ádám
Rikk János
Krúdy Gyula Gasztronómiai Verseny Cukrász kategória Siófok
November
IV. hely Katona Ágnes
Pataki Szilvia
Marosfiné Laczó Márta
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló) Budapest
Március
Aranyérem Kucserka Nikolett
Enyes Péter
Hadnagy János
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Március
Aranyérem
Magyar Bajnoki Cím
Hadnagy János
Mikóczi Zoltán
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória (tanuló) Budapest
Március
Diploma Uri Zoltán
Vati Gábor
Lukács Ferenc
Maurer István
Gasztrorandevú 2006. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Cukrász kategória (tanuló) Budapest
Március
III. hely Németh Nikolett
Pecze Károly
Marosfiné Laczó Márta
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Pincér kategória Eger
Március
II. hely (vizsgamentesség)
VII. hely (vizsgamentesség)
IX. hely (vizsgamentesség)
XII. hely (vizsgamentesség)
XIV. hely (vizsgamentesség)
XV. hely (vizsgamentesség)
Koren Gergely
Góczán Dávid
Polák Gábor
Felpéczi Tamás
Stark András
Sausitz Bea
Mikóczi Zoltán
Dr. Horváth Imréné
Aggné Maász Rita
Csillag Zsolt
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Cukrász kategória Eger
Március
IV. hely (vizsgamentesség)
XIV. hely (elméleti vizsgamentesség)
Pecze Károly
Kopnyik Adrien
Marosfiné Laczó Márta
Dr. Horváth Imréné
Vasas Mónika
Hadnagy János
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Szakács kategória Eger
Március
VIII. hely (elméleti vizsgamentesség)
XI. hely (elméleti vizsgamentesség)
Uri Zoltán
Szenger Ádám
Rikk János
Dr. Horváth Imréné
Vasas Mónika
Hadnagy János
Szakma Kiváló Tanulója Országos Döntő Ruházati kereskedő kategória Eger
Március
VI. hely (vizsgamentesség) Nagy Eszter Tóth Zoltánné
Németh Ferencné
Zöldségfaragó Verseny Veszprém
Március
Ezüstérem Pálfi Ágnes
Gémes András
Maurer István
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Pincér kategória Balatonfüred Április Aranyérem Góczán Dávid
Koren Gergely
Mikóczi Zoltán
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Szakács kategória Balatonfüred
Április
Aranyérem
Aranyérem
Uri Zoltán
Vati Gábor
Gémes András
Szenger Ádám
Maurer István
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Cukrász kategória Balatonfüred
Április
Ezüstérem Németh Nikolett
Pecze Károly
Marosfiné Laczó Márta
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Gyöngyös
Április
IV. hely (vizsgamentesség)
V. hely (vizsgamentesség)
VI. hely (vizsgamentesség)
VIII. hely (elméleti vizsgamentesség)
XI. hely (vizsgamentesség)
XIV. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
Kulcsár Mónika
Terebesi Viktória
Bogda Georgina
Nyári Richárd
Kanyár Gábor
Kovács Réka
Hadnagy János
Dr. Horváth Imréné
Csizmazia Mária
Marosfiné Laczó Márta
Maurer István
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Gyöngyös
Április
III. hely (vizsgamentesség)
IV. hely (vizsgamentesség)
Iskoladíj (Vándorserleg)
Lohonyai Csilla
Hackl Barbara
Aggné Maász Rita
Mayer Gyula
Éltes Kondné
Siposné Földesi Bernadett
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Külkereskedelmi üzletkötő Április I.hely (nyelvi, gyakorlati vizsgamentesség)
V. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
VI. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
VII. hely (gyakorlati vizsgamentesség)
Pusztafi Éva
Horváth Margit
Rávai Rita
Bauernhuber István Zoltán
Dr. Rusz Lászlóné
Simon Irén
Németh Katalin
Rusz Réka

Elérhetőségeink

Veszprémi SZC "SÉF" Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskola (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/561-480,
+36 88/561-481
+36 88/569-880
Fax: 88/325-834
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/561-480, +36-88/561-481
Faxon: +36-88/325-834
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

Online jelentkezés