2006/2007

A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői Felkészítő tanár
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér kategória Budapest
Október
Aranyérem Ernyes Péter
Székely Éva
Hadnagy János
Nemzetközi Junior Bajnokság "Hotel és étterem" Erfurt
Németország
Október
Ezüstérem
Diploma
Diploma
Mikóczi Zoltán
Kovács Gábor
Gömöri Dávid
 
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Pincér kategória (csapat)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Ernyes Péter
Székely Éva
Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Pincér kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Aranyérem Ernyes Péter Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Mixer kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Zselyi Péter György Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Szakács kategória (csapat)
Somorja
Szlovákia
Október
Aranyérem Straub Beatrix
Nagy László
Maurer István
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Pincér kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Nagy László Maurer István
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Cukrász kategória (csapat)
Somorja
Szlovákia
Október
Ezüstérem Németh Nikoletta
Pecze Károly
Marosfiné Laczó Márta
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Cukrász kategória (egyéni)
Somorja
Szlovákia
Október
Aranyérem Pecze Károly Marosfiné Laczó Márta
Országos "Aranydugóhúzó" Borfeszolgáló Verseny Herend
November
III. hely Kovács Gábor Mikóczi Zoltán
Culinary Expo - Magyar Kupa 2007. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Április
Aranyérem
Magyar Ezüst Bajnoki Cím
Hadnagy János
Enyes Péter
 
Culinary Expo - Magyar Kupa 2007. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Április
Aranyérem Mikóczi Zoltán
Rikk János
 
Culinary Expo - Magyar Kupa 2007. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória (felnőtt) Budapest
Április
Ezüstérem Rikk János  
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Pincér kategória Balatonfüred
Május
Aranyérem Stéber Renáta
Horváth Tamás Dániel
Mikóczi Zoltán
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Szakács kategória Balatonfüred
Május
Ezüstérem Forstner Péter
Mészáros Milán
Maurer István
HOVENTA Regionális Kiállítás és Verseny Cukrász kategória Balatonfüred
Május
Ezüstérem Kádár Veronika
Tüske Tünde
Marosfiné Laczó Márta
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Miskolc
Április
I. hely (vizsgamentesség)
III. hely (vizsgamentesség)
VI. hely (vizsgamentesség)
VII. hely (vizsgamentesség)
XV. hely (írásbeli és gyakorlati vizsgamentesség)
Ernyes Péter
( 2 különdíj )
Nagy Éva
Székely Éva
( 1 különdíj )
Strupka János
( 1 különdíj )
Vella Edina
Hadnagy János
Dr. Horváth Imréné
Maász Rita
Vasas Mónika
Kulcsár Teodóra
Horváth Brigitta
Marosfiné Laczó Márta
Maurer István
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Miskolc
Április
IV. hely (vizsgamentesség)
XII. hely (írásbeli vizsgamentesség)
Dombi Dóra
( 1 különdíj )
Balás Rita
Maász Rita
Mayer Gyula
Hevesiné Németh Mariann
Éltes Kondné
Siposné Földesi Bernadett
Vajda Bernadett
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Külkereskedelmi üzletkötő Budaörs
Április
II.hely (vizsgamentesség)
IV. hely
Borbély Petra
Navratyil Zsanett
Dr. Rusz Lászlóné
Simon Irén
Rusz Réka
Mandulás Sütemények Versenye Paloznak
Május
I. hely
II. hely
Kádár Veronika
Tüske Tünde
Marosfiné Laczó Márta

Elérhetőségeink

Veszprémi SZC "SÉF" Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskola (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/561-480,
+36 88/561-481
+36 88/569-880
Fax: 88/325-834
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/561-480, +36-88/561-481
Faxon: +36-88/325-834
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

Online jelentkezés