2007/2008

A verseny megnevezése A verseny helyszíne A verseny eredménye A verseny résztvevői Felkészítő tanár
HOVENTA Nemzetközi Kiállítás és Verseny Pincér Díszterítési kategória Budapest
Szeptember
Aranyérem
Kiemelt Arany
Tóth Tímea
Gergó Bálint
Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny Pincér kategória (csapat)
Master Service Cup
Ausztria
Klagenfurt
Március
Bronzérem Ernyes Péter
(különdíj a legjobb dekantálás)
Papp Zsolt
Hadnagy János
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Szakács kategória (csapat)
Master Service Cup
Ausztria
Klagenfurt
Március
Ezüstérem Kovács Tibor
Léman Szabolcs
Nagy Péter
László Károlyné
Nemzetközi Gasztronómiai Verseny
Cukrász kategória (csapat)
Master Service Cup
Ausztria
Klagenfurt
Március
Bronzérem Kádár Veronika
Tüske Tünde
Kóti László
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (felnőtt) Budapest
Március
Aranyérem,
Kiemelt Arany
Magyar Bajnoki Cím 2008.
Hadnagy János
Enyes Péter
 
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló egyéni) Budapest
Március
Aranyérem Tóth Tímea
Gergó Bálint
Hadnagy János
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Pincér kategória (tanuló csapat) Budapest
Március
Aranyérem Stréber Renáta
Sörös Ramóna
Csapatvezető:
Maurer István
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Szakács kategória (tanuló csapat) Budapest
Március
Ezüstérem Forstner Péter
Mészáros Milán
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Cukrász kategória (tanuló cukrász) Budapest
Március
Diploma Fejes Gábor
Somodi András
Culinary Expo - Magyar Kupa 2008. Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Tanuló Csapat kategória Budapest
Március
Bronzérem Pincér
Szakács
Cukrász
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Vendéglátó technikus Budapest
Április
I. hely (vizsgamentesség)
II. hely (vizsgamentesség)
VIII. hely (vizsgamentesség)
Tóth Tímea
( 2 különdíj )
Siklósi Zoltán
( 1 különdíj )
Gergó Bálint
( 1 különdíj )
Hadnagy János
Dr. Horváth Imréné
Maász Rita
Vasas Mónika
Horváth Brigitta
László Károlyné
Kóti László
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Döntő Idegenforgalmi technikus Budapest
Április
VI. hely (vizsgamentesség) Nagy Ágnes
( 1 különdíj )
Maász Rita
Mayer Gyula
Éltes Kondné
Csonka Endre
Vajda Bernadett
Szakma Kiváló Tanulója
Országos Döntő Ruházati kereskedő kategória
Győr
Március
VII. hely (vizsgamentesség) Lehoczky Szilveszter Tóth Zoltánné
Vasas Mónika
Szakma Kiváló Tanulója
Országos Döntő Szakács kategória
Budapest
Április
I. hely (vizsgamentesség)
II. hely (vizsgamentesség)
IV.hely (vizsgamentesség)
Forstner Péter
Mészáros Milán
Kiss Dániel
Dr. Horváth Imréné
Molnár Izabella
Mayer Gyula
Szabó Csaba
Maurer István
Szakma Kiváló Tanulója
Országos Döntő Cukrász kategória
Budapest
Április
III. hely (vizsgamentesség) Boda Anita Dallos Istvánné
Meszlényi Rózsa
Molnár Izabella
Szőke Lajos
Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Budapest
Május
Schnitta Sámuel Díj Hadnagy János  
Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Veszprém
Június
"Az év Tanulója" Díj Tóth Tímea  

Elérhetőségeink

Veszprémi SZC "SÉF" Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskola (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/561-480,
+36 88/561-481
+36 88/569-880
Fax: 88/325-834
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/561-480, +36-88/561-481
Faxon: +36-88/325-834
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

Online jelentkezés