Sikereink 2018/2019

Név Helyszín Megyei / Országos / Regionális / Nemzetközi Versenyzők Helyezés Felkészítők
Barangoló Veszprém első világháborús verseny  Veszprém Regionális   1. Takács Andrea
Wallenberg nyomán verseny    Regionális   7.  
Veszprém Megyei Értéktár Veszprém Regionális      
Húsvét Kupa  Veszprém Regionális 10/sz osztály   Pődör Attila
Fair Play Cup  Veszprém Regionális   2. Pődör Attila
Táncsics Kupa  Veszprém Regionális   5. Pődör Attila
Krúdy Gasztro Napok Siófok Regionális Hováth Marcell 2. Mikóczy Zoltán
Forczek Máté Végh Dávid
Molnár Luca 4. Németh Krisztina
Prevics Gergő Száva Zoltán
Szőlöskei Dorka Németh Krisztina
Steingler Patrik Kiss Márta
Bakonyi Gasztro Kupa Bakonykoppány Nemzetközi Végh Rajmund Ezüst Maurer István
Csernák László
Babóti Benjamin
Grósz Patrik
Nagy Kriszina Arany Maurer István
Várnai Dávid
Belléncs Dávid Németh Krisztina
Száva Milán Száva Zoltán
Juhász Bence Mikóczy Zoltán
Forczek Máté Végh Dávid
Jendra napi Gasztro verseny Veszprém Regionális Juhász Bence 3. Végh Dávid
Hováth Marcell Mikóczy Zoltán
Szőlöskei Dorka különdíj Kiss Márta
Molnár Luca 3. Száva Zoltán
Prevics Gergő
Székely Zsófia 1. Végh Dávid
Riba Zsuzsanna
Kozicska Cintia Németh Katalin
Zentai gasztro verseny Zenta Nemzetközi Szabó Lili Arany Maurer István
Molnár Luca
Várnai Dávid Németh Krisztina
Nagy Kriszina
Schnitta Sámuel MÉK elődöntő Veszprém Regionális Polgár Eszter 1. Végh Dávid
Pretz Dávid Mikóczy Zoltán
Kelecsényi Viktor Maurer István
Hoffmann Norbert
Csordás Liliána Kiss Márta
Pincér Futóverseny Veszprém Regionális Biki Adél 1. Pődör Attila
Schnitta Sámuel MÉK döntő Szolnok Országos Polgár Eszter 1. Végh Dávid
Pretz Dávid Mikóczy Zoltán
Kelecsényi Viktor Maurer István
Hoffmann Norbert
Csordás Liliána Kiss Márta
Öveges Idegennyelvi Verseny Balatonfüzfő Regionális Szalay Dóra 1. Kulcsár Teodóra
Tárkányi- Nagy Roberta 2. Kulcsár Teodóra
Veszprémi Megyei Értéktár Hungarikum versenye Veszprém Regionális Koncz Anett 1. Süvegesné Takács Andrea, Fenyvesiné Mándli Andrea
 Márkus Andrea
Polgár Ramóna
Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara tanulmányi díja Veszprém   Polgár Eszter Az év tanulója  
Barangoló Veszprém történelmi verseny Veszprém Regionális Czeglédi Konrád 3. Iványi Zsolt
Hack Szilvia
Imre Marcell
Wallenberger nyomán Székesfehérvár Regionális Erdész Kitti 7. Iványi Zsolt
Barcza Krisztina
Hekli Virág

 

Elérhetőségeink

Veszprémi SZC "SÉF" Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskola (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/569-880
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/569-880
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

Online jelentkezés